Globally, Thrustmaster'ın 2019 tarihinden beri Türkiye distribütörüdür.

Thrustmaster Hakkında

2019 haziran ayı itibariyle Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş Thrustmaster Türkiye distribütörü olmuştur ve böylece dünyaca ünlü Gaming Aksesuar markası Thrustmaster, Türkiye ye pazarına tüm ürün gruplarıyla ilk defa giriş yapmıştır. Daha önceki distribütörler de yaşanan sıkıntıları yaşatmamak adına gerekli önlem ve stratejiyi oluşturan şirketimiz Thrustmaster müşterilerine hak ettikleri hizmet ve Türkiye de ulaşılabilir tüm Thrustmaster ürün porföyünü sunmayı amaçlamaktadır.

Thrustmaster 30 Yıla yaklaşan geçmişiyle dünyanın birçok ülkesinde Similasyon Aksesuarları konusunda pazar lideridir. Türkiye de ise yıllarca aradığını bulamayan marka, Globally bünyesine katılarak hak ettiği pazar payınında ötesine geçmeyi hedeflemektedir.

Thrustmaster Kalite standartlarını uygulayan birçok sertifikası olan kapasitesi yüksek bir üreticidir. Ürünleri dünyanın birçok ülkesinde müşteriler tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Uzun yıllar dayanıklılık ve performans seviyesini koruyan ürünler üretebilen Thrustmaster bir üretici olarak gayet başarılı bir hikayeye sahiptir. Arge merkezleri ve fabrikalarıyla müşterilerin yeni taleplerine uygun ürün üretmeyi sürdürmektedir. Bu ürünleri Tüm Thrustmaster Türkiye Bayileri de dünya ile eş zamanlı satmaya başlayacaklardır.

Thrustmaster Formula 1 , Ferrari, Gran Tourismo, Ace Combat, US Air Force, Playstation , XBOX, Microsoft, Mercedes, Sparco gibi markalarla lisans anlaşması yaparak partnerlik yapmaktadır. Bu partnerlikler Thrustmaster ürünlerinin kalitesinin bir anlamda ne seviyede olduğunun göstergesidir.

Thrustmaster Türkiye olarak Globally Danışmanlık Türkiye de ki en seçkin satıcılarla iş birliğine giderek Thrustmaster’ ın tüm ürünlerini son kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedir. Thrustmaster Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Thrustmaster bayisi olmak istiyorsanız bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrası size yine email olarak geri dönüş sağlanacaktır.

Thrustmaster Yarış Direksiyonları : www.gelbura.com , www.ortombo.com.tr

Thrustmaster Uçuş Joystickleri : www.gelbura.com

Toptancılar : Çözüm Bilgisayar (Ankara)

Thrustmaster Türkiye Distribütörü olarak desteklediklerimiz: Emre Bozkurt, SimracersTR, Hilmi Şahin, Buğra Akpınar, KaçakTv, Eracing Academy , Aperta Racing, ACTR, ORTOMBO Akademi, LVLCHG

THRUSTMASTER TÜRKİYE SATIŞ NOKTALARI

INFLUENCER iŞ BiRLiKLERi

Markayı Türkiye pazarında tanıtmak için sosyal medyada iş birliği yaptığımız bazı sayfalar ve influencerlar

AnemikVampir

Oyun Videosu İçerik Üretici

Hilmi Şahin

Hilmi Şahin

GAMER & YOUTUBER

emre bozkurt

Emre Bozkurt

Gamer & Youtuber

eracing academy

eRacing Academy

eSpor platformu

SRTR

Türk Sim Yarışçılarının Buluşma Noktası

KAÇAK TV

OYUN KANALI