Peado türkiye distribütörü satıcısı

Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş, Melbourne merkezli kahve ekipmanları üreticisi Pesado'nun 2023 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.

Pesado Hakkında

Pesado, Melbourne merkezli bir kahve ekipmanları üreticisidir. Şirket, kaliteli ve işlevsel kahve ekipmanları üretmeye odaklanmaktadır. Pesado'nun ürünleri, yüksek kaliteli malzemeler, hassas işçilik ve şık tasarım ile karakterizedir.

Pesado'nun en popüler ürünleri arasında Pesado 58.5 Tamper, Pesado Portafiltrler ve Pesado Modüler Ekipmanlar yer almaktadır. Pesado 58.5 Tamper, 58,5 mm çaplı bir tamperdir. Keskin bir 90 derecelik çift kenarı ve 316 kalite paslanmaz çelik tabana sahiptir. Pesado Portafiltrler, tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır ve düşük bakım gerektirirken dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Pesado Modüler Ekipmanlar, farklı yüzey bitişlerine sahip paslanmaz çelik ile modern asetal termoplastik eşleştirilerek şık ve sofistike bir yüzey elde edilen modüler bir yelpazedir.

Pesado, kahve tutkunları arasında giderek daha popüler hale gelen bir markadır. Şirket, yüksek kaliteli ve işlevsel kahve ekipmanları üretme konusundaki kararlılığı ile tanınmaktadır.

Globally, Pesado'nun Türkiye'deki resmi distribütörü olarak, markanın ürünlerini Türkiye'deki kullanıcılara sunmaktadır. Şirket, Pesado ürünlerini, Türkiye'nin her yerindeki yetkili satıcılardan temin etmek mümkündür.

Pesado'nun Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Siz de bayi olmak istiyorsanız bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrası size yine email olarak geri dönüş sağlanacaktır.

SATIŞ NOKTALARI