Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Olarak Next Level Racing in 2020 yılı itibariyle Tek Türkiye Distribütörüyüz.

Next Level Racing Hakkında

Next Level Racing Dünyada Sim ve Flight kullanıcıları için için en kaliteli ve portatif ürünleri üreterek similasyon deneyimini artırmak için yola çıkmış Avustralya'lı yarış tutkunu bir ekibe ait köklü bir şirkettir. Next Level Racing hareketli Kockpitleri yanında sabit Kockpit leriyle de bir çok müşteriye hitap etmektedir, F-GT Lite ürünüyle tasarımda çığır açarak çıtayıbir üst noktaya taşıyan marka son olarak da GT Lite ürününü piyasaya sürmüştür.

Bir çok ödül almış bir marka olan Next Level Racing'in tek ve net odak noktası, simülasyon yarışçılarının ve oyuncuların zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ve kaliteli ürünler üretmektir. Next Level Racing®, yenilikçi tasarımlar ve teknoloji ile pazara liderlik etmeye devam ediyor. Next Level Racing®, küresel oyun endüstrisinde güçlü bir varlığın ve ortakların yanı sıra resmi bir PlayStation® lisansı sahibi ve Thrustmaster® ile resmi global satış ortağıdır. Bir şirket olarak Next Level Racing®, sektöre birinci sınıf ürünlerle meydan okumaktan gurur duyuyor ve bünyesinde sınırları zorlamaya devam eden tutkulu ve yenilikçi bir küresel ekip barındırıyor. Next Level Racing® ürün yelpazesi, 40'tan fazla ülkede satılmakta ve dünyanın dört bir yanındaki büyük perakendecilerin stoklarında yerini almaktadır.

Next Level Racing Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Next Level bayisi olmak istiyorsanız aynı zamanda Thrustmaster bayisi olmanız gerekir, bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrasında olumlu görüş birliğine varılırsa kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.

SATIŞ NOKTALARI