HAKKIMIZDA

Teknolojinin günümüze kazandırdıklarıyla, kurumları yeni nesil ticaret de daha güçlü kılacak çalışma sistemlerini kurup yöneten ve öğreten bir çok sektörde deneyimi olan yeni nesil bir Danışmanlık Şirketidir.

Kurumların iç yapısında, sıkışan noktları dışarıdan farklı bir bakış açısıyla bakarak kurum içi eksiklerin tamamlamlanması ve potansiyeli ortaya çıkarma gibi konuların yanında şirketlerin alt yapı oluşumu ve kurulumu, reklam, pazarlama, iş süreçleri yönetimi, satın alma ve rakip analizi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Çalışanlarımız konusunda uzman sektörlerinde yer etmiş bilgi birikimiyle bir çok şirketin büyümesinde ve isim yapmasında rol almış katma değer yaratacak danışmanlardır.

Globally Danışmanlık aynı zamanda sektöründe öncü markaların distribütörlüğünü de yapmaktadır. Bu distribütörlükler de taşıdığı markalar her geçen gün artan şirketimiz kamuoyunu bilgilendirerek distribütörlüklerini artırmaya devam edecektir.

Globally Danışmanlık olarak yurt içinde doğrudan üretime ciddi önem veriyoruz. Üretim yaptığımız ürünlerde kalite, fayda ve fiyat ilişkisini iyi yöneterek yurt içi ve yurt dışı bir çok tüketiciye ulaştırıyoruz.

Globally gün geçtikçe üretim yaptığı ürün gamını artırarak büyüyen portföyüyle ülke ekonomisine  katkı sağlamayı hedeflemektedir.

KiLOMETRE TAŞLARIMIZ

Globally Danışmanlık A.Ş.

2014

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla id purus neque. Curabitur pulvinar elementum neque in dictum. Sed non lectus nec tortor iaculis tincidunt.

Globally Ortaklık Yapısı Değişimi

2015 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla id purus neque. Curabitur pulvinar elementum neque in dictum. Sed non lectus nec tortor iaculis tincidunt.

Tekno e-ticaret ile İş Birliği

2016

Globally A.Ş E-Ticaret Danışmanlıkları ve Teknoeticaret İş Birliği

B2B ve Eticaret Yatırımlarının Hayata Geçmesi

2017 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla id purus neque. Curabitur pulvinar elementum neque in dictum. Sed non lectus nec tortor iaculis tincidunt.

Lelit Espresso Marka Distribütörlüğü

2018

Dünyanın önde gelen espresso makine üreticisi İtalyan Lelit markasının Türkiye distribütörlüğü.

Gaggia Kahve Makineleri Distribütörlüğü

2018

Dünyanın ilk ev tipi espresso makinesi mucidi ve üreticisi İtalya'nın dünyaca ünlü markası Gaggia'nın Türkiye distribütörlüğü.

Spardox Markasının Kuruluşu

2018

Elektronik aletler başta olmak üzere, barkod okuyucular, müzik aletleri ve oyuncu standları gibi bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu ekipman ve enstrumanları içinde buluduran çatı markamız Spardox bu yıl kuruldu.

O.T.V.T Sektörüne Giriş

2019

Globally, O.T.V.T Sektöründeki ilk ürünlerin üretilmesine 2019 yılında başlamıştır.

Thrustmaster Türkiye Distribütörlüğü

2019

Dünyanın en büyük yarış ve oyun simülasyon markası Thrustmaster Türkiye distribütörlüğü.

Timemore Türkiye Distribütörlüğü

2020

Kahve tutkunları için profesyonel el değirmenleri ve aksesuarları üreten Timemore markasının Türkiye distribütörlüğü.