HAKKIMIZDA

Globally Danışmanlık, teknolojinin günümüze kazandırdığı imkanlarla, kurumları yeni nesil ticarette daha güçlü kılacak çalışma sistemlerini kurar, yönetir ve öğretir. Globally Birçok farklı sektörlerde deneyimi olan bir danışmanlık şirketidir.

Globally, kurumların iç yapısında, sıkışan noktaları dışarıdan farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek, kurum içi eksikleri tamamlar ve potansiyeli ortaya çıkarır. Ayrıca, şirketlerin altyapı oluşumu ve kurulumu, reklam, pazarlama, iş süreçleri yönetimi, satın alma ve rakip analizi gibi konularda da hizmet verir.

Globally Danışmanlık’ın çalışanları, sektörlerinde uzman ve bilgi birikimiyle birçok şirketin büyümesinde ve isim yapmasında rol almış, katma değer yaratacak danışmanlardır.

Globally Danışmanlık, sektöründe öncü markaların distribütörlüğünü de yapmaktadır. Bu distribütörlükler kapsamındaki markaları her geçen gün artırarak, kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir.

Globally Danışmanlık, yurt içinde doğrudan üretime de önem vermektedir. Üretim yaptığı ürünlerde kalite, fayda ve fiyat ilişkisini iyi yöneterek, yurt içi ve yurt dışı birçok tüketiciye ulaştırır.

Globally, üretim yaptığı ürün gamını artırarak, büyüyen portföyüyle ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

KiLOMETRE TAŞLARIMIZ

Globally Danışmanlık A.Ş.

2014
Bünyesine kattığı yeni partnerlerle ölçeğini genişleten Globally Danışmanlık, daha kaliteli hizmet ile daha fazla sektöre hitap etmeye başladı.

Globally Ortaklık Yapısı Değişimi

2015 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla id purus neque. Curabitur pulvinar elementum neque in dictum. Sed non lectus nec tortor iaculis tincidunt.

Tekno e-ticaret ile İş Birliği

2016

Globally A.Ş E-Ticaret Danışmanlıkları ve Tekno E-ticaret İş Birliği

B2B ve Eticaret Yatırımlarının Hayata Geçmesi

2017

Globally, B2B ve E-ticarete büyük yatırımlar yaparak kendi projelerini hayata geçirirken, bilgi birikimini danışmanlık verdiği firmalarla hizmetlerini paylaşmaya devam etti.

Lelit Espresso Marka Distribütörlüğü

2018

Dünyanın önde gelen espresso makine üreticisi İtalyan Lelit markasının Türkiye distribütörlüğü.

Gaggia Kahve Makineleri Distribütörlüğü

2018 - 2021

Dünyanın ilk ev tipi espresso makinesi mucidi ve üreticisi İtalya'nın dünyaca ünlü markası Gaggia'nın Türkiye distribütörlüğü.

Spardox Markasının Kuruluşu

2018

Elektronik aletler başta olmak üzere, barkod okuyucular, müzik aletleri ve oyuncu standları gibi bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu ekipman ve enstrumanları içinde buluduran çatı markamız Spardox bu yıl kuruldu.

O.T.V.T Sektörüne Giriş

2019

Globally, O.T.V.T Sektöründeki ilk ürünlerin üretilmesine 2019 yılında başlamıştır.

Thrustmaster Türkiye Distribütörlüğü

2019

Dünyanın en büyük yarış ve oyun simülasyon markası Thrustmaster Türkiye distribütörlüğü.

Timemore Türkiye Distribütörlüğü

2020

Kahve tutkunları için profesyonel el değirmenleri ve aksesuarları üreten Timemore markasının Türkiye distribütörlüğü.

Secux Distribütörlüğü

2021

Kripto para saklamanın en iyi ve güvenli yolu soğuk cüzdanların bir numaralı üreticisi Secux'un Türkiye distribütörlüğü.

Kafein Kültür Markasının Kuruluşu

2021 Kafein Kültür sektörde baristalık, barista eğitmenliği ve kavurmacılık gibi çeşitli görevlerde bilgi ve deneyim kazanmış 2017-2020 Türkiye Kahve Demleme Şampiyonu Orkun Üstel ile yıllar içerisinde çeşitli kahve ekipmanlarının ithalatını yapmış ve çeşitli kahve ekipmanı distribütörlükleri olan Globally/Yiğit Koçyiğit’in fikir birlikteliği altında ikilinin nitelikli kahve üzerine deneyimlerini ve üretimlerini sizlerle paylaşmak için ortaya çıktı.

Idose Markasının Kuruluşu

2022

Kahve tutkunları için kahve makineleri ve aksesuarları üretmek üzere 2022 yılında kurulmuştur. 

Safepal Türkiye Distribütörlüğü

2022

En çok coin desteği olan cüzdan olarak dünyada ün salmış ve çok fazla satışı yapılan Safepal markasının Türkiye Distribütörlüğü.

Moza Racing Distribütörlüğü

2022

Sürücülerin kalite ve dayanıklılık için güvenebilecekleri, yenilikçi ve profesyonel simülasyon ekipmanları yaratan MOZA Racing'in Türkiye distribütörlüğü.

Kaffelogic Distribütörlüğü

2023

Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş, Yeni Zelanda merkezli kahve ekipmanları üreticisi Kaffelogic'in 2023 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.​

KAT VR Distribütörlüğü

2023

Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş, sanal gerçeklik platformu KAT VR'ın 2023 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.

Pesado Distribütörlüğü

2023

Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş, Melbourne merkezli kahve ekipmanları üreticisi Pesado'nun 2023 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.