kat vr türkiye distribütörü satıcısı

Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş, sanal gerçeklik platformu KAT VR'ın 2023 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.

KAT VR Hakkında

KAT VR, kullanıcıların sanal dünyada gerçek bir şekilde hareket etmesini sağlayan bir platformdur. Platform, kullanıcının ayaklarına ve vücudunun diğer kısımlarına sensörler yerleştirerek, kullanıcının hareketlerini sanal dünyaya yansıtır. Bu sayede kullanıcılar, sanal dünyada koşabilir, zıplayabilir, hatta tırmanabilirler.

KAT VR, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun çeşitli ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler arasında, ev kullanıcıları için tasarlanmış KAT WALK C2 Core ve KAT WALK C2 Plus, profesyonel kullanım için tasarlanmış KAT WALK C2 Pro ve KAT WALK Mecha gibi ürünler yer almaktadır.

Globally, KAT VR'ın Türkiye'deki resmi distribütörü olarak, markanın ürünlerini Türkiye'deki kullanıcılara sunmaktadır. Şirket, KAT VR ürünlerini, Türkiye'nin her yerindeki yetkili satıcılardan temin etmek mümkündür.

KAT VR Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Siz de bayi olmak istiyorsanız bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrası size yine email olarak geri dönüş sağlanacaktır.