spardox slider banner

Globally, sektörün ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde karşılamak için 2018 yılında bir çok ürün grubunu içinde barındıran çatı markası Spardox'u kurdu.

Spardox Hakkında

Spardox sektörün ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir şekilde karşılamak için Globally A.Ş tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Kullanıcı deneyimlerini fiyat performans ilişkisini en optimum seviyede tutarak artırmayı planlayan Globally, Spardox markası altında dünya pazarlarıyla rekabet edebilecek güçte ürünler üretmektedir.

Barkod, karekod okuyucular ve barkod yazıcılar, yarış standları, yarış ve uçuş kokpitleri, oyuncu koltukları, gaming ekipmanları ve monitörlerin yanı sıra müzik enstrüman ve ekipmanları da dahil olmak üzere Spardox markası altında birçok farklı kategoride ürün üretilmektedir.

Vizyonumuz; uluslararası alanda rekabetçi ve kaliteli ürünler üreten bir Türk Markası meydana getirmek ve ülkemize ciddi kazanımlar getirmektir. Misyonumuz ise pazarda olmayan veya ulaşılabilirliği kısıtlı ürünleri tüm dünyadaki müşterilerimize daha uygun ve daha gelişmiş halde sunmaktır.

Spardox Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Spardox bayisi olmak istiyorsanız bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrası size yine email olarak geri dönüş sağlanacaktır.

SATIŞ NOKTALARI