Globally, kahve tutkunları için profesyonel el değirmenleri ve aksesuarları üreten Timemore markasının 2020 yılından beri Türkiye resmi distribütörüdür.

Timemore Hakkında

2012 yılında kurulan TIMEMORE ürettiği el değirmenleri ve kahve aksesuarlarında sanat ve işçiliği ön planda tutarak insanlara yoğun yaşam temposunun içinde hayatın tadını çıkartacak ürünler üretmeyi amaçlamaktadır.

8 yıldır bu felsefe ve kahve kültüründen asla ödün vermeyen anlayışı ile kahve severlerin her yerde kullanabileceği kahve makineleri ve aksesuarları tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir.

Yavaş yaşam modunu, estetik tasarımı ve insanlara harika bir kahve deneyimi sunmayı amaçlayan Timemore’un 2012’de başlayan macerası geçen yıllar içerisinde giderek daha fazla kahve severin tercihi ve beğenisi ile onu sektörün lider markalar arasına soktmuştur.

Timemore Türkiye bayisi olabilmek için mevcut yapıya değer katma ve yeni müşterilere ulaşabilme şartı ön şarttır. Timemore bayisi olmak istiyorsanız bayilik formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. Değerlendirme süreci sonrası size yine email olarak geri dönüş sağlanacaktır.

SATIŞ NOKTALARI