Globally, kripto para ve token soğuk cüzdanı alanında tartışmasız lider olan en güvenilir ve dayanıklı cüzdanları üreten SecuX'un Türkiye distribütörüdür.

SecuX Hakkında

SecuX Technology Inc., kendini blockchain teknolojisi aracılığıyla insanların değerli dijital varlıklarını güvence altına almak için kapsamlı çözümler geliştirmeye adamış bir Blockchain Güvenlik Şirketidir. Güçlü tedarik zinciri yönetimi ve esnek tasarım kabiliyetiyle, çeşitli dijital varlık yönetimi uygulamaları için özel olarak üretilmiş ürünler de sunar.

2018'de kurulan SecuX'un temel yetkinliği, bilgi güvenliği, blok zinciri teknolojisi, FinTech, elektrik mühendisliği ve uluslararası işletme yönetimi gibi çeşitli alanlardan bir grup deneyimli profesyonele dayanır. 2019'da CV Magazine tarafından En İyi Platformlar Arası Kripto Donanım Cüzdanı ödülüne layık görülen SecuX, dünyanın ilk devrim niteliğindeki kripto ödeme çözümü Stream'i piyasaya sürdü. Bu çözüm, ödeme hizmeti markalarını her türlü senaryo için desteklemek adına hızlı dağıtım ve daha düşük işletme maliyetleri sunuyor. SecuX, problem çözmeye odaklanmaya ve günlük hayatta blockchain teknolojisinin yaygınlaşması için sürekli çalışmalarını sürdürdüyor.

SATIŞ NOKTALARI